Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

COMENÇAM EL NOU CURS

Escrit per Ses Rotes Velles on 10 Setembre 2019.

Estimades famílies, ja s'han acabat les vacances d'estiu i demà DIMECRES DIA 11 DE SETEMBRE, li donam la benvinguda a un nou curs escolar.

Vos esperam a tots i a totes a les 8:30, com sempre.

Demà EXCEPCIONALMENT i per ser el primer dia de classe tots els alumnes i les alumnes SI faran files per pujar a les aules,així que cada tutor/a sortirà a rebre als seus alumnes. A partir de dijous cada alumnes se dirigirá a a la seva aula sense necessitat de fer fila. 

Començam amb moltes ganes de viure moltes experiències i amb il·lusió de que tots vosaltres hi formeu part.

Donam una especial benvinguda a tots i a totes els/les que a partir d'enguany formau part d'aquesta escola (mestres, famílies, alumnes...) i esperam que ben aviat vos sentiu integrats en aquesta gran família.

BON CURS A TOTS I A TOTES

Eq. Directiu